بهراد آسانبر- فروش، نصب، خدمات پس از فروش آسانسورهای هیدرولیک با قطعات موریس ایتالیا liftiran.com liftiran.com محل تبلیغ شما در پورتال آسانسور و پله برقی لیفتیران

منوی اصلی

آگهی ها

محل تبلیغ شما
بیمه آسانسور- بیمه ما
محل تبلیغ شما
خدمات طراحی، محاسبه و تهیه نقشه استاندارد آسانسور
تله کابین77539630
 

در این قسمت پاسخ به سوالات متداول در مورد سرویس نقشه کشی خودکار را خواهید یافت. درصورتی که جواب سوال خود را در این بخش نیافتید، سوال خود را در فرم نظرخواهی موجود درانتهای همین صفحه برای ما بفرستید تا جواب آن را در همین بخش به شما تقدیم کنیم.


س: نحوه تنظیم نقشه برای ابعاد چاه مورد درخواست چگونه است؟
ج:کافیست در نمونه موجود که بعنوان پیش فرض ترسیم شده ، ابعاد مربوط به طول و عرض کابین را تغییر دهید تا ابعاد چاه به اندازه مورد نظر شما تغییر یابد.س: چرا امکان ورود ابعاد چاه آسانسور بطور مستقیم در نقشه وجود ندارد؟
ج: زیرا ابعاد چاه آسانسور وابسته به ابعاد اجزای داخل آن نظیر ابعاد کابین یا فاصله ریل تا ریل کابین می باشد. پس از اینکه شما ابعاد این اجزا (نظیر عرض یا عمق کابین) را تغییر داده و تنظیم نمودید، نرم افزار بطور خودکار ابعاد چاه را مجددا تنظیم میکند.  بنابراین بهترین و ساده ترین روش برای تنظیم ابعاد چاه، تغییر ابعاد اجزای داخلی است.س: مثالی در مورد نحوه تنظیم ابعاد چاه بزنید.
ج: فرض کنید که عرض چاه مورد نظر شما 1650 و عمق آن 1500 میلیمتر میباشد. عرض چاه که روی نقشه با SW نمایش داده شده در حالت پیش فرض برابر 1550 میلیمتر و عمق آن که با SD نمایش اده شده برابر با 1695 میلیمتر می باشد.
بنابراین برای رسیدن به ابعاد مورد نظر خودتان باید 100 میلیمتر به عرض چاه فعلی افزوده و 195 میلیمتر از عمق آن کم کنید.
برای این کار کافی است به سادگی مقدار عرض کابین(CW) را که در حالت پیش فرض برابر 1100 می باشد، به مقدار 1200 و عمق آن (CD) که در حالت پیش فرض برابر 1200 می باشد را به مقدار 1005 تغییر دهید. حال از روی صفحه کی برد دکمه ENTER   یا از روی صفحه نقشه دکمه (ثبت تغییرات) واقع در پائین صفحه نقشه کشی را یکبار فشار دهید. خواهید دید که ابعاد جدید قبلی چاه تغییر نموده و برابر با ابعاد مورد نظر شما یعنی 1500 عمق و 1650 عرض خواهد شد.س: اگر ضخامت جداره کابین بیش از مقدار پیش فرض باشد چگونه میتوانیم آن را تغییر دهیم؟
ج: کافیست مقدار RC یعنی فاصله نوک ریل کابین تا کابین را به مقدار مورد نظر خودتان تغییر دهید.س: آیا ابعاد در این نقشه ها با هم تناسب دارند؟
ج: بله. این نقشه ها با رعایت واقعی تناسب اندازه ها (SCALING) توسط سیستم تولید می شوند.س: آیا ملاحظات استانداردی ابعاد در این نقشه ها رعایت می شود؟
ج: بله. سیستم بطور خودکار  ابعاد و اندازه ها و فواصلی که دارای محدودیت های استانداردی هستند را تنظیم میکند.س: آیا پس از تغییر یک اندازه، باید سایر اندازه های مرتبط با آن را تغییر دهیم؟
ج: خیر. شما کافی است اندازه مورد نظر خود را تغییر دهید. نرم افزار بطور خودکار و با رعایت تناسب و اعمال محدودیتهای استانداردی، بقیه ابعاد را خود به خود تغییر داده و تنظیم میکند. مثلا در یک نقشه نمونه با وزنه پشت اگر شما عمق کابین را تغییر دهید، اندازه های مرتبط با آن نظیر عمق چاه، فاصله کادر وزنه تا کابین، فاصله ریلهای وزنه تا کابین و سایر موارد مرتبط با این تغییر، بطور خودکار توسط سیستم محاسبه و ترسیم می شود.س: نحوه چاپ و پرینت نقشه ها چگونه است؟
ج: با کلیک راست بر روی هر نقشه و انتخاب گزینه SAVE PICTURE AS… یا SAVE IMAGE AS… بسادگی نقشه ها را بر روی رایانه خود ذخیره و سپس مانند یک عکس آنها را چاپ کنید.س: آیا استفاده ازاین نقشه ها نیازمند پرداخت هزینه می باشد؟
ج: خیر. این سیستم بطور رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده و شما از هر کجای دنیا که هستید کافیست با استفاده از یک خط اینترنت ترجیحا پرسرعت به سیستم وصل شده و نقشه های مورد نظر خود را دریافت کنید.س: آیا استفاده از خط اینترنت پرسرعت ضروری است؟
ج: خیر. اینترنت پرسرعت نظیر WIMAX  یا ADSL باعث میشود که سرعت نقل و اانتقال اطلاعات بالا بوده و ترسیم نقشه ها بسرعت انجام شود تا وقت شما تلف نگردد.س: بهترین مرورگر ها برای استفاده بهینه از این نرم افزار آنلاین کدام است؟
ج: این سیستم به گونه ای طراحی شده که در همه مرورگرها به خوبی اجرا میشود. اما پیشنهاد ما استفاده از ویرایش های بالای مرورگرهای GOOGLE CHROME یا IE می باشد.س: اگر مرکز کادر وزنه در حالت وزنه پشت با مرکز کابین یکی نباشد، چگونه میتوان آن را تنظیم نمود؟
ج: با تغییر فاصله مرکز کادر وزنه تا دیوار سمت چپ که با گزینه CENTER  نمایش داده شده، میتوانید کادر وزنه را از آکس چاه یا کابین خارج کنید.س: چطور می توانیم عرض کابین را از یک طرف  کمتر یا بیشتر کنیم ؟
ج: با تغییر عرض براکتهای سمت راست و چپ که بترتیب با گزینه های BR و BL  نمایش داده شده اند میتوانید عرض کابین را از هر طرف و به هر میزان تغییر دهید. در این حالت عرض چاه ثابت مانده و هیچ تغییری نمی کند.س: با توجه به اختلاف ابعاد بین محصولات تولید کنندگان مختلف، آیا امکان انتخاب اجزا بر اساس برند تولید کننده آنها وجود دارد؟
ج: در طی فرآیند تکمیل سیستم، این امکان نیز به زودی به آن افزوده می شود.س: اگر آسانسور ما تمام اتوماتیک باشد، چطور نرم افزار را تنظیم کنیم؟
ج: سیستم در حالت پیش فرض نقشه ها را با فرض نیمه اتوماتیک بودن درها ترسیم میکند. درصورت نیاز به ترسیم نقشه برای در تمام اتوماتیک، کافیست در قسمت اطلاعات کابین، گزینه سیستم در طبقات را از لولائی به اتوماتیک تغییر دهید.


س: چرا وقتی که تغییرات را در قسمت ورود اطلاعات انجام میدهم، اما تغییری در نقشه ها ایجاد نمی شود؟
ج: پس از ورود و تکمیل اطلاعات در بخش ورود اطلاعات واقع در سمت راست ، باید از روی صفحه کلید یکبار کلید ENTER را فشار دهید تا اطلاعات جدید شما ثبت و تغییرات جدید اعمال شود. و یا میتوانید بر روی گزینه "ثبت تغییرات" در صفحه نقشه کشی یکبار کلیک کنید .


س: درحین استفاده از سیستم صفحه مرورگر من بصورت پی در پی رفرش می شود. اشکال از کجاست؟
ج: احتمالا شما پس از انجام هر تغییر کلید ENTER  را فشار میدهید.  اگر پس از ورود همه اطلاعات و کامل شدن فرم تنها یکبار کلید ENTER را بزنید، مشکل شما حل می شود.


س: آیا وقتی که عمق کابین تغییر میکند، فاصله ریلهای آن بطور خودکار( برای حفظ تعادل کابین) در راستای عمق تنظیم میشود؟
ج: تخمین و تنظیم مختصات قرار گرفتن ریلها در راستای عمق کابین باید با توجه به میزان تغییر عمق همچنین وزن درب کابین مورد نظر انجام گیرد. با توجه به اینکه ماژول انتخاب قطعات هنوز فعال نشده است، فعلا تنظیم ریل در راستای عمق کابین توسط کاربر و با تغییر مقدار گزینه " فاصله ریل کابین تا دیوار" که با نماد RDB مشخص شده است قابل انجام است.
 • اردبيلي
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  سلام و خيلي ممنون در طراحي موتورخانه چگونه ميتوان محل حفره هاي گاورنر را تغيير داد.

 • اردبیلی
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  باسلام لطفا نقشه برش چاه را نیز در سایت بگذارید.

 • ali
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  چگونه میتوان درب 3 لته یا اتوبوسی را انتخاب کرد؟

 • روابط عمومی
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  با سلام با تشکر از دوستانی که نظراتشان را اعلام نموده اند. مواردی که فرمودید.جز مراحل در حال تکمیل می باشد که در بخش برنامه نویسی در حال پیگیری می باشد. انشاءاالله به زودی مواردی اعلام نمودید به ماژول اضافه میگردد. لیفتیران

 • jalil
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  بسیار عالی بود سیسثم دو به یک هم بگذارید

 • امیر خلیلی منصور
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  تشکر فراوان از بچه های که زحمت کشیدن وهمت کار به این زیبائی رو کردند. دست مریزاد

 • اسماعیلی
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  سلام خسته نباشید با تشکر از زحماتتان.چرا نقشه کادر وزنه راست غیر فعال است.

 • روابط عمومی
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  با سلام بر شما کاربران سیستم نقشه کشی کادر وزنه راست درحال تکمیل می باشد و به زودی بر روی سایت فعال میگردد. همچنین نقشه برش چاه نیز تکمیل گردیده و در مرحله تست و آزمون میباشد و به زودی در سرویس ها قرار میگیرد

 • حسین
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  اگه حال برعکس هم قرار بدید: یعنی مثلاً ابعاد چاه(عرض و عمق چاه) ثابت باشد و بر اساس شرایط چاه ابعاد کابین معین گردد خیلی عالی میشود. مثل مهندسی معکوس. همچنین اگر میشود روی نقشه تصویری ابعاد را تغییر داد، خیلی شرایط گسترده تر میشود.

 • خلیل
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  با سلام و ها را ندارید نقشه اندازه ارتفاع چاه و چاهک اورهد و سکوها را نداریم در نقشه سکوی ته چاه فاصله دو سکو را نداریم

 • علیرضا
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  با سلام برای نقشۀآسانسورهای کششی تونلی (دو درب)هم میشود از سیستم نقشه کشی آنلاین استفاده کرد؟ باتشکر

 • امیر
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر ویژه بابت امکانات سایت.اگه میشه نقشه اسانسورهای لیفتراکی رو هم تو سیستم نقشه کشی انلاین قرار بدید.

 • مهدی
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  باسلام وخسته نباشید.آیاعرض راکت که 11cmدر نقشه آمادهیعنی براکت باید روی ناودانی باشد یاازلبه ناودانی باید حساب کرد

 • admin
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  طول براکت ها در نقشه از لبه ناودانی فرض گرفته شده است.

 • مهدی قربانی
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  با سلام میخواستم بدونمسواخهایی که برای گاورنر گذاشته میشود درچه فاصله ای باید قرارگیرد

 • sina
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  سلام نقشه سیستم 2 به 1 رو چطور بکشیم ؟؟؟؟

 • admin
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  سیستم ۲:۱ درحال برنامه نویسی میباشد و در چند ماه آینده به امید خدا بر روی سایت قرار خواهد گرفت. لیفتیران

 • ramin
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  با سلام و تشکر از شما دوستان و همکاران محترم لطفا قابلیت ترسیم اسکلت را نیز به سیستم اضافه کنید با تشکر

 • سیروس نجفی
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  ایا بعلت نیاز اسانسور با درب طبقه مختلف الجهت امکان دارد توضیح اینکه درب تمام اتوماتیک اجرا نشده

 • فرزاد
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  با سلام لطفا در مورد ايكون هاي درخواستي برنامه جهت تكميل اطلاعات هر كدام را با درج علامت اختصاري بطور مختصر توضيح دهيد

 • عبدالله
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  سلام.واقعا خسته نباشید.خواهشا سیستم کادر وزنه سمت راست رو راه بندازید.خیلی وقته منتظریم.ممنون.

 • حجت
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  سلام ضمن سلام وخسته نباشید اگر امکان دارد خود نرم افزار را روی سایت بگذارید.با تشکر

 • محمدرضا
  ۱۲۷۸/۱۰/۹
  سلام بابت کار زیبایی که انجام دادید سپاسگزارم از طریق چند ادرس ایمیل سعی کردم در سایت شما ثبت نام کنم ولی متاسفانه در همه موارد پس از ثبت نام پیغام ثبت نام با موفقییت انجام شد صادر میشود ولی رمز را به ادرس ایمیل من ارسال نمی کند. با تشکر

 

 

 نام
 ایمیل
وبسایت

 نظر شما
کد امنیتی*
خطا! کد امنیتی صحیح نیست.
 
Copyright (c) 2005. LiftIran.com The Portal of Iranian Elevatoring. All rights reserved for Shiva Group Inc.
|Liftiran.com |LiftCAD.ir |LIFTdesigner.ir |shivaSoft.ir |