بهراد آسانبر- فروش، نصب، خدمات پس از فروش آسانسورهای هیدرولیک با قطعات موریس ایتالیا liftiran.com liftiran.com محل تبلیغ شما در پورتال آسانسور و پله برقی لیفتیران

منوی اصلی

آگهی ها

محل تبلیغ شما
بیمه آسانسور- بیمه ما
محل تبلیغ شما
خدمات طراحی، محاسبه و تهیه نقشه استاندارد آسانسور
تله کابین77539630
 

موتور تشخیص هویت بر مبنای عنبیه چشم: IrisWorks™ Technology
شرکت گسترش نرم افزار شیوا با سابقه طولانی و پیوسته فعالیت در حوزه بیومتریک، پس از تلاش های فراوان موفق به دستیابی به فن اوری تشخیص هویت از روی عنبیه چشم گردید. این فن آوری که جزو فن آوری های بسیار پیشرفته بوده و بسیار انحصاری است ، هم اکنون در لیست تحریم علیه کشور مان قرار دارد. اگرچه تحریم یا عدم تحریم در مورد این تکنولوژی به معنای امکان استفاده یا عدم استفاده از نرم افزارهای اجرائی و آماده آن می باشد و امکان دسترسی به سورس کد های نرم افزاری این نرم افزارهای اجرائی، هیچگاه نه برای ایران و نه برای بسیاری از کشورهای توسعه یافته و پیشرفته نیز وجود نداشته است.
درحقیقت سورس کد های این فن آوری در اختیار تعداد بسیار محدودی شرکت امریکائی یا وابسته به آمریکا بوده و حتی شرکت های بزرگی نظیر ال.جی و اوکی و پاناسونیک، هنوز به این کدها دسترسی نداشته و نرم افزارهای مورد نیاز خود در این زمینه را بصورت آماده خریداری می کنند.
امروز، تیم گسترش نرم افزار شیوا با نوشتن این کد سورس و اجرای این الگوریتم موفق شده است تا افتخار دستیابی به این فن آوری را به مردم ایران هدیه نماید.
این فن آوری هم اکنون بصورت بومی تولید و آمادگی اجرا در قالب نرم افزارهای کاربردی در سیستم های کنترل دسترسی ازجمله حوزه مهندسی حرکت را دارد.
عنبیه و آسانسور
ممکن است تا بحال در پروژه های اجرائی خود چه در سمت کارفرما یا ناظر و چه در سمت مجری، نیاز به استفاده از سیستم کنترل دسترسی بسیار دقیق و قابل اعتمادی داشته اید . باز هم ممکن است برخی از این سطوح دسترسی را با انواع سیستم های موجود نظیر کارت های کنترل تردد، سیستم های کدینگ و فرمان طبقات ، پکیج های کدینگ سریالی/عددی ، ریموت کنترل ها و ابزاری مشابه پوشش داده باشید. اما حتما در برخی از پروژه ها بعلت سطوح امنیتی بسیار متنوع و یا بالای آن ها، احتمالا راه حل مناسب و اقتصادی ای نیافته اید. سیستم کدینگ عنبیه، دقیق ترین و قابل اطمینان ترین پاسخ به اینگونه نیاز ها می باشد.
هم اکنون آسانسورهای نصب شده در ساختمانهای پنت هاوس، آسانسورها خاص که در شری و یا محلهای خاصی کار می کنند و یا آسانسورهائی که کار خاصی را انجام می دهند قابل تجهیز به این فن آوری پیشرفته بیومتریکی هستند.
بجای کارت، صفحه کلید، ریموت کنترل و ابزارهای مشابه و حتی شستی های احضار و فرمان آسانسور، تنها یک اسکنر عنبیه قرار می گیرد و دیگر هیچ!
کافیست شما به سیستم معرفی شوید، نمونه های خوبی از عنبیه شما اسکن و کدگذاری شود و در بانک اطلاعاتی نرم افزار ثبت گردد. آنگاه برای استفاده از آسانسور دیگر نیازی به حتی فشردن شستی احضار یا فرمان ندارید. برای استفاده از آسانسور کافیست چشم خود را روبروی اسکنر عنبیه که جای شستی های احضار یا فرمان را گرفته است قرار دهید، سیستم پس از شناسائی شما و با توجه به اینکه شما امکان ورود به آسانسور را دارید، کابین را به طبقه ای که در آن هستید احضار می کند، در را باز می کند و منتظر ورود شما می شود. پس از ورودتان به کابین نیز آسانسور از قبل دستور گرفته تا شما را به طبقه ای که در آن ساکن هستید و یا مجاز به حضور در آن می باشید برساند.
به سادگی و فقط با یکبار اسکن شدن می توانید از مزایای این تکنولوژی بسیار پیشرفته استفاده نمائید.
درصورت نیاز به دریافت اطلاعات تخصصی در این زمینه، می توانید به پورتال بیومتریک شرکت شیوا واقع در آدرس
www.bioworks.ir مراجعه و یا با تلفن های 02177539629و30 تماس حاصل فرمائید.
این فن آوری در هفتمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی – IPAS2008- به کلیه مشتاقان معرفی شده و در هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در غرفه شرکت گسترش نرم افزار شیوا واقع در سالن 35 که از 17 تا 20 مرداد ماه جاری در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد نیز ارائه می شود. هم اکنون نرم افزارهای کاربردی آن در حوزه های مختلف درحال سفارشی سازی می باشد. یکبار دیگر دستیابی به این فن آوری بزرگ را به همه ایرانیان تبریک عرض می نمائیم.

www.Liftiran.com


Copyright (c) 2005. LiftIran.com The Portal of Iranian Elevatoring. All rights reserved for Shiva Group Inc.
|Liftiran.com |LiftCAD.ir |LIFTdesigner.ir |shivaSoft.ir |