بهراد آسانبر- فروش، نصب، خدمات پس از فروش آسانسورهای هیدرولیک با قطعات موریس ایتالیا liftiran.com liftiran.com محل تبلیغ شما در پورتال آسانسور و پله برقی لیفتیران

اخبار

منوی اصلی

آگهی ها

محل تبلیغ شما
بیمه آسانسور- بیمه ما
محل تبلیغ شما
خدمات طراحی، محاسبه و تهیه نقشه استاندارد آسانسور
تله کابین77539630
 
>> غیراستاندارد بودن ۹۰درصد آسانسورهای دولتی در قزوین ۱۳۹۵/۲/۲۰

محمودرضا طاهری مدیر کل استاندارد استان قزوین، در نشست شورای استاندارد استان با اعلام اینکه آسانسور بیش از ۹۰ درصد ادارات و دستگاه های دولتی استان قزوین استاندارد نیست، اظهار کرد: این آسانسورها باید تائیدیه استاندارد بگیرند در غیر این صورت جلوی استفاده آنها گرفته می شود.

مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قزوین گفت: نواقص آسانسور ادارات و مکان های عمومی قزوین بیشتر به دلیل نصب آسانسور پس از بهره برداری از ساختمان هاست.

این مسئول با اشاره به رفت و آمد بالای مردم در ادارات، بیمارستان ها و دانشگاه ها تاکید کرد: به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار احتمالی، دستگاه‌های اجرایی و ادارات استان باید به سرعت نسبت به رفع عیب فنی آسانسورهای خود اقدام کنند.

طاهری خاطرنشان کرد: سال گذشته نواقص آسانسور ادارات و دستگاه های اجرایی استان شناسایی و در این شورا مقرر شد تا نسبت به رفع آنها اقدام شود اما تنها چهار یا پنج دستگاه نسبت به رفع آن اقدام کردند.

<لیفتیران>

بازگشت

Copyright (c) 2005. LiftIran.com The Portal of Iranian Elevatoring. All rights reserved for Shiva Group Inc.
|Liftiran.com |LiftCAD.ir |LIFTdesigner.ir |shivaSoft.ir |